Zľava
Vianočná guľa 3D Golden Diamond - 8 cm

Vianočná guľa 3D Golden Diamond - 8 cm

Kód produktu: G80-3DGD

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná, trendy a moderná vianočná guľa 3D Golden Diamond v zlatom prevedení o veľkosti v priemere 8 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček.

18,63 EUR 14,90 EUR
-20 % (cena za 6 ks)

12,42 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná,trendy a moderná vianočná guľa 3D Golden Diamond v zlatom prevedení o veľkosti v priemere 8 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba aj na nižší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v jednej krabici v množstve 6 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 120 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 4 balení.

Táto ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená vianočná guľa s luxusným a moderným trendy motívom je posýpaná s 3D gliterami v tvare stromových konárov a 3D diamanotovými prvkami.

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava

Borovica Canada Natural 3D 180 cm

162,38 EUR 129,90 EUR
-20 %

Zľava

Borovica Canada Natural Full 3D 220 cm

299,88 EUR 239,90 EUR
-20 %

Zľava
Vianočná ozdoba Sova Sofia - 20 cm

Vianočná ozdoba Sova Sofia 20 cm

19,88 EUR 15,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)