Zľava
Vianočná guľa Rúško Korona - 12 cm

Vianočná guľa Rúško Korona - 12 cm

Kód produktu: G-COV19

Hit roka 2020! Nápad na aktuálnu a vtipnú výzdobu vianočného stromčeka. Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná a moderná Vianočná guľa Rúško Korona o veľkosti v priemere 12 cm rozveselí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Pripomente si výnimočný koronavírusový rok 2020, alebo gule darujte svojim priateľom.

17,80 EUR 16,02 EUR
-50 %

(cena za 4 ks)

7,42 EUR bez DPH (20 %)

VYPREDANÉ

Popis

Hit roka 2020! Nápad na aktuálnu a vtipnú výzdobu vianočného stromčeka. Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná a moderná Vianočná guľa Rúško Korona o veľkosti v priemere 12 cm rozveselí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Pripomente si výnimočný koronavírusový rok 2020, alebo gule darujte svojim priateľom. TIP: na Silvestra môžete gule slávnostne "dekontaminovať" :-D Guľa je balená v jednej krabici v množstve 4 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 180 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 6 balení.

Táto ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená vianočná guľa s luxusným a moderným motívom zlatého stromu je tvorená ligotavými guličkami a diamantovými prvkami. 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Novinka Zľava
Set bavlnené obliečky Grid Grey

Set bavlnené obliečky Grid Grey

52,53 EUR 28,89 EUR
-45 %

Zľava
Vianočná guľa Rúško Korona - 12 cm

Vianočná guľa Rúško Korona 12 cm

17,80 EUR 8,90 EUR
-50 % (cena za 4 ks)

VYPREDANÉ

Novinka Zľava

Smrek Siberia 3D ihličie ECO 150 cm

139,80 EUR 69,90 EUR
-50 %

VYPREDANÉ