Zľava
Vianočná guľa sólo Gold Skanzen - 15 cm

Vianočná guľa sólo Gold Skanzen - 15 cm

Kód produktu: G150 - GS

Ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená Vianočná guľa sólo Gold Skanzen v luxusnom zlatom prevedení o veľkosti v priemere až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

17,38 EUR 13,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

11,58 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená Vianočná guľa sólo Gold Skanzen v luxusnom zlatom prevedení o veľkosti v priemere až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na vyšší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v krabici v množstve 1 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 180 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 6 ks.

Táto ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná guľa s motívom skanzenových domčekov je posýpaná striebornými a ligotavými gliterami. Pripomína klasické a nádherné zátišie zasneženej krajinky. (Predajca si vyhradzuje právo na nepatrnú zmenu motívu,alebo odtieňa farieb. V zásade garantujeme štýlové prevedenie ozdoby.)

 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava
Vianočná ozdoba Sova Sofia - 20 cm

Vianočná ozdoba Sova Sofia 20 cm

19,88 EUR 15,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

Zľava

Borovica Brokat Green 180 cm

99,88 EUR 79,90 EUR
-20 %

Novinka Zľava

Smrek Canada Natural 100% full 3D 220 cm

337,38 EUR 269,90 EUR
-20 %