Zľava
Vianočná guľa stojan White Skanzen - 15 cm

Vianočná guľa stojan White Skanzen - 15 cm

Kód produktu: G150S - WS

Ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená Vianočná guľa White Skanzen na stojane v krásnom bielom zimnom prevedení o veľkosti v priemere až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

21,13 EUR 16,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

14,08 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená Vianočná guľa White Skanzen na stojane v krásnom bielom zimnom prevedení o veľkosti v priemere až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na vyšší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v krabici v množstve 1 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 180 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 6 ks.

Táto ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná guľa s motívom zasnežených skanzenových domčekov, pripomína typickú vianočnú atmosféru. Pripomína tiež klasické a nádherné zátišie zasneženej krajinky. (Predajca si vyhradzuje právo na nepatrnú zmenu motívu,alebo odtieňa farieb. V zásade garantujeme štýlové prevedenie ozdoby.)

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava

Borovica Canada Natural Full 3D 180 cm

224,88 EUR 179,90 EUR
-20 %

Novinka Zľava

Smrek Canada Natural 100% full 3D 220 cm

337,38 EUR 269,90 EUR
-20 %

Zľava

Borovica Brokat Green 150 cm

68,63 EUR 54,90 EUR
-20 %