Zľava
Vianočná guľa Traja králi - 20 cm

Vianočná guľa Traja králi - 20 cm

Kód produktu: G200-TK

Ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená Vianočná guľa Traja králi v tmavobordovom prevedení, kostolíkom na pozadí a padajúcim snehom o veľkosti v priemere až 20 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

27,38 EUR 21,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

18,25 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená Vianočná guľa Traja králi v tmavobordovom prevedení, kostolíkom na pozadí a padajúcim snehom o veľkosti v priemere až 20 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na vysoký stromček alebo ako samostatne položená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v krabici v množstve 1 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 200 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 3 ks.

Táto ručne fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná guľa s motívom poklony troch kráľov je tradičným zobrazením a znakom Vianoc. Pripomína tiež klasické a nádherné zátišie zasneženej krajinky. (Predajca si vyhradzuje právo na nepatrnú zmenu motívu,alebo odtieňa farieb. V zásade garantujeme štýlové prevedenie ozdoby.)

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Novinka Zľava

Borovica Klasik Mat 220 cm

106,13 EUR 84,90 EUR
-20 %

Zľava

Smrek Canada Natural 3D ihličie 150 cm

118,63 EUR 94,90 EUR
-20 %

Zľava
Vianočná guľa reflektor Royal Bordo - 8 cm

Vianočná guľa reflektor Royal Bordo 8 cm

22,38 EUR 17,90 EUR
-20 % (cena za 6 ks)