Zľava

Vianočná ozdoba biely Mikuláš - Mrázik s lampášom - biely 20 cm

Kód produktu: MIK-ML

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba biely Mikuláš Mrázik s lampášom v nádhernom, typicky známom modro-bielom prevedení z rozprávky Mrázik je vysoká až 20 cm. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

29,67 EUR 22,25 EUR
-70 %

(cena za 1 ks)

7,42 EUR bez DPH (20 %)

VYPREDANÉ

Popis

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba biely Mikuláš Mrázik s lampášom v nádhernom, typicky známom modro-bielom prevedení z rozprávky Mrázik je vysoká až 20 cm. Krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na vyšší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej alebo príležitostnej výzdoby v izbe. Ozdoba je balená v krabici v množstve 1 ks. 

Táto do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená ozdoba je veľmi tradičná a pripomína typickú vianočnú atmosféru. 

 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava
Vianočná guľa 3D Red Gold Lux - 8 cm

Vianočná guľa 3D Red Gold Lux 8 cm

26,33 EUR 7,90 EUR
-70 % (cena za 6 ks)

Zľava
Vianočná ozdoba Sova Sofia - 20 cm

Vianočná ozdoba Sova Sofia 20 cm

29,67 EUR 8,90 EUR
-70 % (cena za 1 ks)

VYPREDANÉ

Zľava

Smrek Canada Green 180 cm

199,67 EUR 59,90 EUR
-70 %

VYPREDANÉ