Zľava
Vianočná ozdoba Labuť biela - 15 cm

Vianočná ozdoba Labuť biela - 15 cm

Kód produktu: LABL01

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba Labuť biela v nádhernom strieborno-bielom prevedení široká až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

16,13 EUR 12,90 EUR
-20 % (cena za 2 ks)

10,75 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba Labuť biela v nádhernom strieborno-bielom prevedení široká až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na rôzny typ stromčeka alebo ako samostatne položená ozdoba do zátišia vianočnej alebo príležitostnej výzdoby v izbe. Ozdoba je balená v krabici v množstve 2 ks. 

Táto do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená ozdoba je veľmi tradičná a pripomína typickú vianočnú atmosféru. 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava
Vianočná guľa Traja králi - 20 cm

Vianočná guľa Traja králi 20 cm

27,38 EUR 21,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

Zľava
Vianočná guľa Blue Sky - 20 cm

Vianočná guľa Blue Sky 20 cm

27,38 EUR 21,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

Zľava
Vianočná guľa Silver Skanzen - 20 cm

Vianočná guľa Silver Skanzen 20 cm

27,38 EUR 21,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)