Zľava
Vianočná ozdoba Labuť zlatá - 15 cm

Vianočná ozdoba Labuť zlatá - 15 cm

Kód produktu: LAZL01

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba Labuť zlatá v nádhernom a luxusnom zlatom prevedení široká až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

16,13 EUR 12,90 EUR
-20 % (cena za 2 ks)

10,75 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba Labuť zlatá v nádhernom a luxusnom zlatom prevedení široká až 15 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na rôzny typ stromčeka alebo ako samostatne položená ozdoba do zátišia vianočnej alebo príležitostnej výzdoby v izbe. Ozdoba je balená v krabici v množstve 2 ks. 

Táto do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená ozdoba je veľmi tradičná a pripomína typickú vianočnú atmosféru. 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava

Borovica Brokat Green 220 cm

118,63 EUR 94,90 EUR
-20 %

Zľava

Borovica Canada Natural Full 3D 180 cm

224,88 EUR 179,90 EUR
-20 %

Zľava
Vianočná guľa Golden Tree - 12 cm

Vianočná guľa Golden Tree 12 cm

22,38 EUR 17,90 EUR
-20 % (cena za 4 ks)