Zľava
Vianočná ozdoba Mikuláš - Mrázik s lampášom - 20 cm

Vianočná ozdoba Mikuláš - Mrázik s lampášom - 20 cm

Kód produktu: MIK-ML

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba Mikuláš Mrázik s lampášom v nádhernom, typicky známom modro-bielom prevedení z rozprávky Mrázik je vysoká až 20 cm. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

22,38 EUR 17,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

14,92 EUR bez DPH (20 %)

Popis

Do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená vianočná ozdoba Mikuláš Mrázik s lampášom v nádhernom, typicky známom modro-bielom prevedení z rozprávky Mrázik je vysoká až 20 cm. Krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na vyšší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej alebo príležitostnej výzdoby v izbe. Ozdoba je balená v krabici v množstve 1 ks. 

Táto do formy fúkaná a ručne maľovaná sklenená ozdoba je veľmi tradičná a pripomína typickú vianočnú atmosféru. 

 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Zľava
Vianočná guľa Green Gold Classic - 20 cm

Vianočná guľa Green Gold Classic 20 cm

27,38 EUR 21,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

Zľava
Vianočná guľa stojan Gold Sky - 15 cm

Vianočná guľa stojan Gold Sky 15 cm

21,13 EUR 16,90 EUR
-20 % (cena za 1 ks)

Zľava
Vianočná guľa Silver Balteum - 12 cm

Vianočná guľa Silver Balteum 12 cm

22,38 EUR 17,90 EUR
-20 % (cena za 4 ks)