Borovica Brokat Green

Tip
strom30 Borovica.Brokat.Green b
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo €99,80 €119,80 €149,80 od €99,80 –50 %
€49,90 €59,90 €74,90 od €49,90 €41,58 bez DPH €49,92 bez DPH €62,42 bez DPH od €41,58 bez DPH
Vypredané Vypredané Skladom Zvoľte variant

Borovica Brokat Green patrí medzi najkrajšie umelé vianočné stromčeky. Je sfarbená do zelena a vďaka lepenému glitteru sa zelenkavo trbliece. Vianočná borovica Brokat Green je vyrobená v prémiovej kvalite. Niektoré konce konárikov na vetvičkách pripomínajú bledšou farbou mladé výhonky, podobne ako na živých stromčekoch. Stromček je dostatočne hustý aby vám krásne spríjemnil Vianoce.

Pekný klasický borovicový umelý vianočný stromček Borovica Brokat Green sa vyznačuje dobrou pevnosťou a tvarovateľnosťou vetvičiek. To zaručuje, že si môžete stromček namodelovať podľa svojej predstavy. Je prirodzene a reálne hustý.

Vianočný stromček sa ľahko skladá, zvládne to každý aj bez návodu. Vianočné vetvičky sú natrvalo pripevnené ku kmeňu stromu, stačí si ich len namodelovať podľa svojej predstavy. Vianočný stromček a ihličie je dostatočne pevné na zavesenie vianočných ozdôb a vianočného osvetlenia. Rozmery stromčekov sú prispôsobené rozmerom stromčekov v prírode.

Tento umelý vianočný stromček je vyrobený z kvalitného PVC materiálu. Výhodou umelých stromčekov je jednoduché zloženie a rozloženie. Súčasťou balenia je aj stojan z PVC. Borovica je vhodná nielen do domácnosti, ale hodí sa aj do kancelárie, obchodu či na recepciu.

Vianočný stromček je dodávaný vrátane PVC stojana. Výška stromčeka je udávaná vrátane stojana. Borovicu Brokat Green ponúkame v troch veľkostiach: 150 cm, 180 cm a 220 cm.  Stromček o výške 180 cm a 220 cm sa skladá z 2 častí. Konáre a vetvičky sa nemontujú. Sú na pevno.

Parametre

doprava: zadarmo
platba: zadarmo
záruka: 24 mesiacov v našom obchode
pôvod: vyrobené v Európe, sme priamy dovozca
klasické ihličie: borovicové ihličie, niektoré konce konárikov zafarbené do zelenkava
stojan: PVC stojan je súčasťou dodávky
výška: výška je vrátane stojana
klady: kvalita prevedenia, dizajn, jednoduchý spôsob rozkladania a skladania
obsahuje: zelený lepený glitter - trblietky
Kód Kód: T05-150 T05-180 T05-220 Zvoľte variant
Kategória: E-shop

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: