Zľava
Vianočná guľa 3D Red Gold Lux - 8 cm

Vianočná guľa 3D Red Gold Lux - 8 cm

Kód produktu: G80-RGL

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná,trendy a moderná vianočná guľa 3D Red Gold Lux v tmavočerveno-zlatom prevedení o veľkosti v priemere 8 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

15,80 EUR 14,22 EUR
-50 %

(cena za 6 ks)

6,58 EUR bez DPH (20 %)

VYPREDANÉ

Popis

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná,trendy a moderná vianočná guľa 3D Red Gold Lux v tmavočerveno-zlatom prevedení o veľkosti v priemere 8 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba aj na nižší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v jednej krabici v množstve 6 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 120 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 4 balení.

Táto ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená vianočná guľa s luxusným a moderným trendy motívom je posýpaná s 3D pozlátených guličiek v tvare stromových konárov.

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Novinka Zľava
Jersey plachta biela 180x200cm

Jersey plachta biela 180x200cm

18,16 EUR 9,99 EUR
-45 %

VYPREDANÉ

Zľava
Vianočná guľa reflektor Royal Bordo - 8 cm

Vianočná guľa reflektor Royal Bordo 8 cm

17,80 EUR 8,90 EUR
-50 % (cena za 6 ks)

VYPREDANÉ

Zľava

Smrek Canada Natural 100% full 3D 150 cm

299,80 EUR 149,90 EUR
-50 %

VYPREDANÉ