Zľava
Vianočná guľa Golden Tree - 12 cm

Vianočná guľa Golden Tree - 12 cm

Kód produktu: G120 - GT

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná a moderná Vianočná guľa Golden Tree v slonovinovo-bielom prevedení o veľkosti v priemere 12 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček na Vianoce.

11,13 EUR
-20 %

(cena za 4 ks)

7,42 EUR bez DPH (20 %)

VYPREDANÉ

Popis

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná a moderná Vianočná guľa Golden Tree v slonovinovo-bielom prevedení o veľkosti v priemere 12 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba na vyšší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v jednej krabici v množstve 4 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 180 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 6 balení.

Táto ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená vianočná guľa s luxusným a moderným motívom zlatého stromu je tvorená pozlatenými a ligotavými guličkami a diamantovými prvkami. 

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Novinka Zľava
Bavlnené obliečky Biele Hotel Standard 200x220cm

Bavlnené obliečky Biele Hotel Standard 200x220cm

21,24 EUR 16,99 EUR
-20 %

VYPREDANÉ

Zľava
Vianočná guľa Silver Balteum - 12 cm

Vianočná guľa Silver Balteum 12 cm

11,13 EUR 8,90 EUR
-20 % (cena za 4 ks)

VYPREDANÉ

Zľava

Borovica Canada Natural Full 3D 180 cm

349,88 EUR 279,90 EUR
-20 %