Zľava
Vianočná guľa reflektor Minty Lux - 8 cm

Vianočná guľa reflektor Minty Lux - 8 cm

Kód produktu: GR80 - ML

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná,retroklasická avšak moderná vianočná guľa Classic Red v tyrkysovo-mentolovom prevedení o veľkosti v priemere 8 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná pre niekoho aj ako darček.

11,13 EUR
-20 %

(cena za 6 ks)

7,42 EUR bez DPH (20 %)

VYPREDANÉ

Popis

Ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená, luxusná,retroklasická avšak moderná vianočná guľa Minty Lux v tyrkysovo-mentolovom prevedení o veľkosti v priemere 8 cm krásne obohatí Váš vianočný stromček počas Vianoc. Je vhodná ako ozdoba aj na nižší stromček alebo ako samostatne zavesená ozdoba do zátišia vianočnej výzdoby v izbe. Guľa je balená v jednej krabici v množstve 6 ks. Pre krásne zvýraznenie už ozdobeného vianočného stromčeka o výške aspoň 120 cm odporúčame toto prevedenie ozdoby v množstve aspoň 4 balení.

Táto ručne fúkaná a ručne zdobená sklenená vianočná guľa v tvare citrónu s luxusným a moderným retroklasickým motívom je posýpaná striebornými gliterami.

Doprava krehkého tovaru

Chcete vedieť, ako k Vám bezpečne dopravíme tieto sklenené ozdoby?

Tieto ozdoby sú balené v papierovej krabici s tvrdou priestvitnou fóliou, jemne vystúžené papierom. Sú ukladané do tvrdších 3VV krabíc väčších rozmerov, v ktorých je ochranný polystyrén (flo-pak telieska - ako tlmiaci prostriedok pre ochranu tovaru pred nárazmi, otrasmi a rozbitím, nemenia svoj tvar, sú odolné voči vlhkosti, sú veľmi ľahké, bezprašné, antistatické).

To všetko je uložené v jemnej bublinkovej folii alebo vate. Samotná 3VV krabica na prepravu je opáskovaná a oštítkovaná s množstvom upozornení na krehký tovar pre dokonalé zabezpečenie prepravy až domov k Vám. Preprava produktu je bezpečná a je poistená.

 

Mohlo by vás zaujímať

Novinka Zľava
Set Vianočná obliečka Deluxe Vianoce Red Grey

Set Vianočná obliečka Deluxe Vianoce Red Grey

23,74 EUR 18,99 EUR
-20 %

Zľava

Borovica Siberia 3D ihličie ECO 180 cm

224,88 EUR 179,90 EUR
-20 %

Zľava

Smrek Canada Natural 3D ihličie 150 cm

187,38 EUR 149,90 EUR
-20 %